Mladá, pekná slečna, na svoju výšku je veľmi chudá. Prichádza s opakujúcimi sa vaginálnymi zápalmi.

„Mňa trápia pohlavné chlamydie a kvasinky už dva roky. Obmedzuje ma to vo všetkom.“
„Kedy to začalo?“ Pred dvoma rokmi. Mala som dlhodobého priateľa. Nechcel ma pustiť na vysokú školu, ostala som teda doma. Bol chorobne žiarlivý. Musela som byť stále doma a čakať ho. Nakoniec som sa s ním rozišla. Počas toho som užívala nespočetné množstvo antibiotík, ale nič nepomohlo. Pálenie, svrbenie a výrok ma rybací zápach. Aktuálne mám nového priateľa, ale problémy pretrvávajú. Prešlo mi to už do psychiky, keď máme mať styk tak sa bojím, že to bude zasa bolieť a aj bolí. „

 
Analýza
Takéto prípady riešim často. Takmer každá žena za svoj život zažila tieto nepríjemnosti. Keď je to krátkodobé a pomôžu antibiotiká, probiotiká, je to skvelé. Horšie už je to pre tie z nás, ktorým sa tieto ťažkosti stanú „nočnou morou“ a akoby sa stanú súčasťou nášho života. Takéto ťažkosti sa často prejavia, keď riešime citové, emočné témy, ktoré nás trápia. Presne, ako táto mladá slečna. Tento prípad som riešila asi pol roka. Opakujúce sa vaginálne zápaly sa zmiernili o 60% už po prvom mesiaci užívania homeopatika Chlamydia.

 
Záver
O niekoľko mesiacov po prvej návšteve, slečna hovorí: „Už po prvom lieku to bolo o 60% lepšie. Cítim sa dobre, taká vyrovnaná. Rada by som ešte pribrala. Teraz máme problémy s partnerom. Hádame sa. Ani jeden z nás nechce ustupovať a dohodnúť sa. Bývam viac unavená a bez nálady. Mám viac chute na slané. A našli mi na poslednom vyšetrení ureaplasmu!

Takže sa nám prípad vyvíja a je potrebné vnímať, čo je nové. Natrium muriaticum je v tomto prípade správna voľba, plus tu máme novú baktériu ureaplasma.

O 4 mesiace na kontrole: „Mám sa skvele! S priateľom TIP-TOP“, pribrala som 5kg!

O 5 mesiacov neskôr je tehotná a pripravuje sa na pôrod. Dnes je z nej mama a žije s partnerom v harmonickom vzťahu. Aktuálne riešime s jej bábätkom prerezávanie zúbkov.

Objednať sa ONLINE

Rezervujte si svoju konzultáciu pár klikmi. Objednávka je rýchla, a cesta k celkovému zlepšeniu zdravia môže začať práve teraz!