Priezvisko Láska nie je pokus o zviditeľnenie, vďačím za neho môjmu manželovi :-)
Homeopatii sa profesionálne venujem viac ako 15 rokov. Priviedla ma k nej moja vlastná choroba a samozrejme zdravie môjho dieťaťa, keďže som ako každá mama neustále riešila soplíky, kašle..všetko čo si potomok priniesol zo škôlky a neskôr zo školy.

Keďže som človek racionálny a mám rada keď rozumiem podstate problému, zvedavosť, ale i úspešnosť homeopatie, ma priviedla až k jej štúdiu na Slovenskej akadémii homeopatie www.akademiahomeopatie.sk, kde som si odsedela 4 roky poctivo v lavici pod vedením MUDr. Vladimíra Petrociho. Znalosťami z medíciny nás počas 4 rokov sprevádzala Mudr. Eva Ďurechová. Až následne som sa homeopatii začala venovať profesionálne. 
Samozrejme, štúdium nikdy nekončí, homeopatia napreduje rýchlo v oblasti nových liekov, nových poznatkov a prístupov, takže sa každý rok zúčastňujem niekoľkých, najmä zahraničných seminárov, vedených lekármi, ktorí sa špecializujú na homeopatiu.


Som registrovaným členom Slovenskej komory homeopatov www.komorahomeopatov.sk, ktorá združuje profesionálnych homeopatov s riadnym ukončeným vzdelaním v tomto odbore a podieľa sa na následnom odbornom vzdelávaní homeopatov.

Posledných 7 rokov som pracovala v Poliklinike MEDANTE www.medante.sk ako Výkonný riaditeľ polikliniky a vo vybraných dňoch som v MEDANTE pracovala aj ako profesionálny homeopat. Mojimi pacientmi/klientmi boli ako deti tak i dospelí a seniori. V Poliklinike bola úžasná najmä spolupráca lekár-homeopat, kde sa vždy hľadal najvhodnejší spôsob liečby v konkrétnom prípade, často aj za spolupráce laboratórnej. 
Neexistuje jediný účinný spôsob liečby pre všetkých ľudí a preto, keď „ego“ nebojuje, ale hľadá najvhodnejšiu možnosť, je víťazom vždy človek.
S lekármi z MEDANTE spolupracujem aj naďalej a teším sa, keď sa nám podarí spoločný úspech.


Spolupracujem s pediatrom

Osobne vidím za tie roky veľký potenciál v pediatrii pri používaní homeopatie a preto spolupracujem aj s MUDr. Janou Kaprinayovou a jej detskými pacientmi. https://www.detskylekarbratislava.sk/

Spolupráca je základ. Keď ľudia spolupracujú, dávajú tým možnosť synergie a zúročenie najlepšieho s najlepším.
about

Objednať sa ONLINE

Rezervujte si svoju konzultáciu pár klikmi. Objednávka je rýchla, a cesta k celkovému zlepšeniu zdravia môže začať práve teraz!