Mladá žena, 40 rokov, krásne veľké oči, plné smútku. Navonok pôsobí bezstarostne, sebavedomo.

Máme tu tri hlavné problémy
  • Hlavný problém je frustrácia z práce, kedy má pocit, že ľudia nie sú s ničím s pokojní, napriek tomu, že robí na 100% a vychádza každému v ústrety.
  • Ďalším problémom sú opakujúce sa hnačky po mliečnych výrobkoch a banánoch.
  • Smútok z toho, že nemá žiadny vzťah, chýba jej partner.

Hovorí: „ Nechcem aby sa veci kazili. Pracujem naplno lebo som tak bola zvyknutá.. že musíš.. musíš a keď to nespravíš ty tak nikto.“ V práci je veľmi dynamická, taká motorová myš ktorá keď je problém, hneď ho rieši.

Má strach zo samoty.. zo smrti. Že ju niekto opustí.. Keď má nadviazať nejaký vzťah, hovorí: „ Cuknem sa.. keď ma ísť k niečomu dlhodobejšiemu- cuknem sa lebo mám strach že budem opustená!“

Fyzické ťažkosti
  • hypotyreóza
  • bolesti chrbta
  • hnačky, kŕče, studený pot po mliečnom

Kontrola po mesiaci
„Prvé dni som mala pocit že všetok smútok sveta zo mňa išiel preč!“
„Začala som jesť banány! Vždy som po nich mala kŕče v žalúdku, ale teraz je to v pohode. Ja už môžem jesť banány!“
„Cítim sa pozitívnejšie“.


Kontrola po 2 mesiacoch

Jogurty už môžem!! A vôbec som sa nepo*rala..!
„Cítim sa pokojnejšia v prijímaní zmien. Už to tak neprežívam ako katastrofu. Viac sa rozpravám s ľuďmi. Už to tak nedusím v sebe.. aj o sebe už hovorím.."


Kontrola po troch mesiacoch

„Mala som sa vynikajúco, som plná energie- pozitívnej“.

Čo je nové fyzicky? „Cítim dobre.. nebolí ma hlava ani chrbát.“
V práci to už tak neprežívam, už nereagujem hneď na všetko, nemám potrebu okamžite veci riešiť ako predtým. Som v tomto taká kľudnejšia. Všetko vybavím, vyriešim, ale už je to s väčším pokojom."

„Chlap mi ešte chýba... taký, ktorý sa ozve a nemusím sa stále pripomínať ja. Taký, ktorý prejaví záujem... Aktuálne už nemám potrebu ja vyvíjať iniciatívu.“ Teraz som sa rozhodla že budem mať rada samu seba.. keď to bude mať prísť, tak to príde. „

Tento prípad je veľmi pekným príkladom, kedy homeopatikum Natrium muriaticum, pomôže ako na fyzickej, tak i na hlbokej emočnej úrovni.

Dnes je to už rok od nášho prvého stretnutia. Slečna vyzerá aktuálne skvele. Upravila stravovacie návyky s výživovou poradkyňou. Schudla asi 10 kg. V práci zmenila úplne svoj prístup do zdravej formy, kedy je síce výkonná a zodpovedná, ale stanovila si svoje hranice pracovného času, ale aj energie, ktorú do práca vkladá. Ukončila nefunkčný „ takmer vzťah“ s tým, že si počká na niekoho, kto prejaví naozajstný záujem.

Objednať sa ONLINE

Rezervujte si svoju konzultáciu pár klikmi. Objednávka je rýchla, a cesta k celkovému zlepšeniu zdravia môže začať práve teraz!